Eduard Euler
(Düsseldorf 1867 - 1931) "Gersau mit Frohnalpstock" Öl auf Karton, 32,5 x 45,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 16:18
- Vyvolávací cena:
Eduard Euler
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 16:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |